مشاوره خرید فرش

تنوع فرش های مختلف در بازار فرش آنقدر زیاده که شاید پیدا کردن بهترین فرش با مناسب ترین قیمت و معتبرترین خدمات پس از فروش کمی دشوار باشد. به ویژه وجود حجم بالای فرش های بدون کیفیت گاهی خرید را برای مصرف کننده‌ها سخت می کند. گاهی یک فرش خاص با رنگ مورد نظر خریدار به سختی در یک یا چند فروشگاه سطح شهر پیدا میشود و اگر هم باشد با قیمت های عجیب و غریب به فروش می رسد. گاهی هم آنقدر کالای تولید شده در انبار مانده که مصرف کننده نمی تواند از خدمات پس از فروش محصول خریداری شده، بهره ای ببرد.
اینجاست که ما آماده خدمت به شما هستیم تا با هم فکری هم دقیقا همان چیزی را که می خواهید در بازار بزرگ فرش پیدا کنیم و بهترین قیمت و مناسب ترین شرایط خرید را به شما پیشنهاد بدیم.

 

از آنجایی که برای تیم پشتیبانی شهر فرش فروش آغاز یک تعهد است، ما با ارائه مشاوره رایگان در تمامی مراحل خرید، از انتخاب فرش مورد نظر تا ارسال آن با شما هستیم. با مشاوره رایگان شهر فرش نه تنها بهترین فرش مورد نظرتان را پیدا می کنید، بلکه می ‌توانید از تنوع شرایط فروش و تسهیلات پرداخت اقساطی بهره ببرید و خیالتان راحت باشد که تیم ما با نخستین تماس آماده همراهی شماست. بنابراین قبل یا بعد از خرید هر سوالی درباره کیفیت، شیوه کار، گارانتی و خدمات پس از فروش داشتید، روی ما حساب کنید.

 

همین حالا اگر قصد خرید انواع فرش ها مثل فرش کلاسیک، فرش وینتیج، فرش اتاق کودک، فرش آشپزخانه، تابلو فرش و یا هر فرش دیگری را دارید و یا حتی اگر کنجکاو هستید که درباره جدیدترین فرش های موجود در بازار بیشتر بدانید، از ساعت ۹ صبح الی ۱۲ شب در روزهای کاری با ما تماس بگیرید و مطمئن باشید مشتاقانه پاسخگوی تمام سوالات شما درباره انواع فرش و تابلو فرش هستیم.