اطلاعات خرید محصول

بله می کند.
تضمین کیفیت تا ۶۰ ماه با صدور ضمانتنامه کتبی

بله می کند.
مشتری از تاریخ ثبت فاکتور تا ۱ ماه فرصت دارد تا فاکتور یا پیش فاکتور از فروشگاه های معتبر تهران و کرج و بابل بیاورد و ما به التفاوت اضافه دریافتی به مشتری بازگردانده شود.

از تاریخ تحویل فرش تا ۵ روز به شرط عدم استفاده از فرش و معادل همان مبلغ یا بیشتر به جز شهرستانها فرش تعویض می گردد.

ارسال تمامی محصولات برای تهران،البرز و محدوده بابل به صورت رایگان تا درب منزل مشتری .
ارسال تمامی محصولات برای شهرستانها به صورت رایگان تا نزدیکترین باربری طرف قرداد استان محل سکونت مشتری

خریدار محترم شما می توانید از زمان خرید تا پنج روز بعد با در دست داشتن فاکتور و ضمانت نامه فرش به شعبه مورد نظر مراجعه کرده و اقدام به تعویض کالا نمایید. همچنین در صورت تماس با مرکز پاسخ به مشتریان شهر فرش به شماره 03191313000 می توانید از خدمات مشاوره رایگان این مجموعه نیز بهره مند شوید.

اطلاعات پرداخت

شرایط اقساط شهرفرش برای مشتریان رسمی ، مشتریان آزاد و مشتریان عادی وجود دارد که جهت اطلاعات بیشتر به لینک مربوط به شرایطط اقساطی مراجعه نمایید.
امکان خرید اقساطی فرش تا سقف ۴۵ میلیون تومان برای مشتریان محترم مهیاست..
مشتریان محترم شهر فرش می توانند کالای مورد نظر را به صورت اقساطی و با پیش پرداخت تهیه کنند اما خبر خوب اینکه در مورد اقساط ۱۲ ماهه حتی بدون پیش پرداخت هم امکان خرید برای شما مهیاست. علاوه بر اینها در خرید اقساطی با پیش پرداخت، امکان بهره مندی مشتریان محترم از تخفیف های ویژه شهر فرش هم پابرجاست.
در مورد خریدهای اقساطی هم امتیازات مربوط به باشگاه مشتریان شهر فرش مانند خریدهای نقدی لحاط می‌شود.
امکان خرید اقساطی از هر فرش تنها برای خریدهای حضوری برقرار است.

مجموعه شهر فرش در حال حاضر متنوع ترین شرایط خرید اقساطی فرش را برای خریداران محترم لحاظ کرده که بر اساس آن مشتریان عزیز می توانند اقساط خود را طی ۱۲، ۱۸ و یا ۲۴ ماه بر اساس مبلغ خرید و همچنین با توجه به قوانین شهر فرش در این خصوص، تسویه نمایند.